Firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, mazowieckie, Polska
KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.
25. 4. 2024

Obowiązki

  • produkcja podzespołów z tworzyw sztucznych
  • weryfikacja jakości produkowanego wyrobu
  • pakowanie zgodnie z kartą wyrobu
  • oznakowanie i raportowanie zgodnie z wytycznymi

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • dokładność w realizacji swoich zadań i obowiązków
  • sumienność i punktualność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • przyjazną atmosferę
  • stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca Wiązowna
  • Pracownik produkcji Wiązowna
  • Pracownik fizyczny Wiązowna
  • Pracownik biurowy Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228