Praca na produkcji - od zaraz!
  • Halinów
Halinów, Halinów, Mazowieckie, Polska
EWL S.A.
27. 4. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla Naszego klienta, wiodącego producenta opakowań z tworzyw sztucznych poszukujemy :
Pracownika produkcji
Wymagania:
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji
- Gotowość pracy na zmiany
Zakres obowiązków:
- Mieszanie i zasypywanie surowca do bieżącego zlecenia
- Owijanie palet i dostarczenie ich w wyznaczone miejsce
- Czyszczenie maszyn produkcyjnych ( na polecenie i ze współpracy z Operatorem)
- Utrzymanie porządku i czystości na hali
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych ( m.in. wózek paletowy, owijarka)
- Przekazywanie stanu rzeczywistego kolejnej brygadzie
Co oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Prywatna opieka medyczna
- Program poleceń pracowniczych
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Halinów
  • Pracownik produkcji Halinów
  • Halinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570