Pracownik produkcji
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki Folie
26. 4. 2024

Firma Bogucki Folie poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownika produkcji.
Zadania:
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i utrzymania porządku na hali.
• Współpraca z pozostałymi pracownikami oraz kierownictwa.
• Efektywna komunikacja i motywacja do pracy.
• Dbałość o stanowisko pracy.
Wymagania:
• Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej wraz z charakterem pozwalającym na pracę zespołową.
• Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Dobra organizacja pracy, komunikatywność.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca na 4 zmiany po 12h, również zmiany nocne. Po zmianie dziennej 24h wolnego, po zmianie nocnej 48h wolnego).
Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Atrakcyjne wynagrodzenie - z systemem premiowania.
• Stabilne, dobre warunki zatrudnienia oraz możliwość wieloletniej współpracy.
• Praca w systemie zmianowym.
• Dofinansowania do obiadów - kantynę.
• Pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym.
• Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
• Przyjazną atmosferę.

  • Praca Celestynów
  • Pracownik produkcji Celestynów
  • Pracownik fizyczny Celestynów
  • Pracownik biurowy Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532