Firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko Operator maszyn
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, mazowieckie, Polska
KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.
11. 4. 2024

Obowiązki

  • Ścisła realizacja planu produkcyjnego
  • Obsługa wtryskarki
  • Pobranie z magazynu i przygotowanie surowca właściwego do produkcji
  • Bieżący odbiór, sortowanie, układanie, pakowanie dobrych wyprasek
  • Bieżące uzupełnianie surowca zapewniające ciągłość produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości detali
  • Mielenie wyrobów niezgodnych i odpadów produkcji wtryskowej
  • Stanowiskowa kontrola surowców wykorzystywanych w produkcji
  • Bieżąca kontrola stanu formy, maszyny, urządzeń

Wymagania

  • - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej
  • - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • pakiet socjalny

  • Praca Wiązowna
  • Operator maszyn Wiązowna
  • Operator Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570