Expert Recruiter 360 stopni
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Oferujemy:

  • wysoką podstawę na B2B i bardzo wysokie prowizje
  • niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, sprzęt etc.)
  • wsparcie marketingowe
  • zatrzęsienie projektów
  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
  • pracę w świetnym, zgranym zespole

Obowiązki:

Jako Rekruter 360 , będziesz pełnił kluczową rolę w zarządzaniu całym procesem rekrutacyjnym od początku do końca. Twoją odpowiedzialnością będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów rekrutacyjnych
  • Inicjowanie projektów: Od momentu podpisania umowy z Klientem, przejmujesz pełną odpowiedzialność za projekt rekrutacyjny
  • zrozumienie i zebranie dokładnych wymagań dotyczących stanowiska bezpośrednio od Klienta, aby zapewnić skuteczne dopasowanie kandydatów do potrzeb organizacji.
  • bieżąca współpraca z Hiring Managerem lub inną osobą po stronie Klienta odpowiedzialną za proces rekrutacyjny

kompleksowy research rynku, screening i selekcję kandydatów, aby zidentyfikować najlepsze talenty.

  • zarządzanie oczekiwaniami obu stron - Klienta i Kandydata.
  • wsparcie kandydata: Towarzyszysz kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, oferując im wsparcie i doradztwo.
  • pomoc w negocjacjach i finalizacji umowy z Klientem.
  • Pozyskiwanie nowych projektów: Oprócz zarządzania bieżącymi projektami, posiadasz umiejętności i inicjatywę potrzebną do identyfikacji i pozyskiwania nowych możliwości rekrutacyjnych, co przyczynia się do rozwoju biznesu.
  • Wielozadaniowość i zarządzanie projektami: Jesteś w stanie efektywnie zarządzać kilkunastoma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie, dbając o terminowe i skuteczne ich realizacje.
  • Osiąganie celów: Twoim głównym wskaźnikiem efektywności (KPI) jest liczba pomyślnie zakończonych procesów rekrutacyjnych - zamknięcia

Dodatkowo:

  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie w Warszawie w okolicy Pl. Zawiszy
  • umowa B2B

Wymagania:

  • 8 lat doświadczenia w agencji (poparte sukcesami)
  • nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • język polski min. C1
  • chęci do nauki ale również dzielenia się swoim doświadczeniem

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293