Senior IT Recruiter
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Oferujemy:

  • dobrą podstawę i bardzo wysokie prowizje
  • niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, sprzęt etc.)
  • wsparcie marketingowe
  • zatrzęsienie projektów
  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
  • pracę w świetnym, zgranym zespole

Obowiązki:

Kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w szczególności:

  • zbieranie wymagań od Hiring Managera lub innej osoby odpowiedzialnej za proces po stronie Klienta
  • aktywny search odpowiednich kandydatów (nasza baza ma prawie 60.000 CV + LinkedIn + inne źródła)
  • kontakt z kandydatami
  • screening kompetencji
  • tworzenie raportów o kandydatach
  • zbieranie feedbacku od Klienta i od Kandydata
  • udzielanie feedbacku obu stronom
  • aktywne zarządzanie procesem rekrutacyjnym
  • udzielanie wsparcia mniej doświadczonym kolegom i koleżankom

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w rekrutacji
  • nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • język polski min. C1
  • chęci do nauki ale również dzielenia się swoim doświadczeniem

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293