Expert IT Recruiter 360
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 4. 2024
13000 - 15000 PLN

Dołącz do TeamQuest, laureata Diamentu Forbesa 2024, z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Nasze podejście skupia się na tworzeniu wartości poprzez innowacyjne łączenie talentów z topowymi firmami. W TeamQuest, otwarta komunikacja i wsparcie rozwoju są kluczami do naszego wspólnego sukcesu. Stawiamy na środowisko pracy, gdzie każdy głos ma znaczenie, a indywidualne perspektywy są cenione i mogą wpływać na rozwój naszej firmy. Dołącz do nas, aby rozwijać swoją karierę w miejscu, które ceni Twoją unikalność i pasję.

Wymagania:

  • 10 lat doświadczenia w agencji (poparte sukcesami)
  • nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • język polski min. C1
  • język angielski min. B2

Ta rola wymaga od Ciebie zarówno strategicznego myślenia, jak i operacyjnego zaangażowania w realizację zadań. Szukamy osoby, która jest samodzielna, dobrze zorganizowana i ma pasję do budowania trwałych relacji zarówno z Klientami, jak i Kandydatami. Jeśli jesteś gotów podjąć to wyzwanie i przyczynić się do sukcesu naszych Klientów poprzez skuteczne rekrutacje, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Oferujemy:

  • wysoką podstawę na B2B i bardzo wysokie prowizje
  • niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, sprzęt etc.)
  • wsparcie marketingowe
  • zatrzęsienie projektów
  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
  • pracę w świetnym, zgranym zespole

Obowiązki:

Jako Rekruter 360 , będziesz pełnił kluczową rolę w zarządzaniu całym procesem rekrutacyjnym od początku do końca. Twoją odpowiedzialnością będzie:

  • Inicjowanie projektów: Od momentu podpisania umowy z Klientem, przejmujesz pełną odpowiedzialność za projekt rekrutacyjny. Twoim zadaniem będzie zrozumienie i zebranie dokładnych wymagań dotyczących stanowiska bezpośrednio od Klienta, aby zapewnić skuteczne dopasowanie kandydatów do potrzeb organizacji.
  • Zarządzanie procesem rekrutacyjnym: Przeprowadzasz kompleksowy research rynku, screening i selekcję kandydatów, aby zidentyfikować najlepsze talenty. Twoim zadaniem będzie również przygotowanie i prezentacja raportów postępu oraz zarządzanie oczekiwaniami obu stron - Klienta i Kandydata.
  • Wsparcie kandydata: Towarzyszysz kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, oferując im wsparcie i doradztwo. Twoim celem jest zapewnienie, że każdy kandydat czuje się informowany i zaangażowany, a także pomoc w negocjacjach i finalizacji umowy z Klientem.
  • Pozyskiwanie nowych projektów: Oprócz zarządzania bieżącymi projektami, posiadasz umiejętności i inicjatywę potrzebną do identyfikacji i pozyskiwania nowych możliwości rekrutacyjnych, co przyczynia się do rozwoju biznesu.
  • Wielozadaniowość i zarządzanie projektami: Jesteś w stanie efektywnie zarządzać kilkunastoma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie, dbając o terminowe i skuteczne ich realizacje.
  • Osiąganie celów: Twoim głównym wskaźnikiem efektywności (KPI) jest liczba pomyślnie zakończonych procesów rekrutacyjnych - zamknięcia.

Dodatkowo:

  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie w Warszawie w okolicy Pl. Zawiszy
  • umowa B2B

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293