Elektromonter Elektromonterka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na pracą brygad specjalistycznych, brygad sieciowych w zakresie operacji łączeniowych, likwidacji awarii oraz dopuszczeń do pracy na obszarze działania Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Diagnozowanie stanu technicznego urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej.
  • Prace związane z likwidacją awarii w sieci elektroenergetycznej Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. przy zachowaniu zasad bhp, ppoż oraz zgodności z obowiązującymi instrukcjami.
  • Pełnienie dyżurów domowych pogotowia energetycznego w zakresie operacji łączeniowych, likwidacji awarii oraz dopuszczeń do pracy na obszarze działania Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Prace związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Prace związane z techniczną obsługą odbiorców (odczyty i wymiana liczników, kontrola układów pomiarowych)
  • Bieżące kontrolowanie rozpływów mocy oraz monitoring dopuszczalnych wielkości poboru mocy określonych dla odbiorców
  • Monitorowanie bieżących obciążeń stacji SN/nN, sieci rozdzielczej SN i nN oraz przeciwdziałanie trwałemu przeciążeniu się ich elementów
  • Przyjmowanie od odbiorców zgłoszeń o uszkodzeniach, zakłóceniach w zasilaniu i przerwach w dostawie energii elektrycznej
  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji ruchowej i eksploatacyjnej
  • Rejestrowanie uszkodzeń i nieprawidłowości pracy urządzeń na terenie Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. oraz przekazanie ich do usunięcia odpowiednim jednostkom organizacyjnym
  • Prowadzenie oraz analiza awaryjności i zakłóceń w sieci elektroenergetycznej Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Informowanie odbiorców o planowych przerwach w dostawach energii elektrycznej
  • Zapewnienie realizacji wyłączeń i wznowień dostaw energii elektrycznej
  • Uczestnictwo w komisjach odbioru obiektów elektroenergetycznych
  • Znajomość obowiązujących instrukcji, przepisów, regulaminów oraz systemów informatycznych obowiązujących Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie koordynowania pracy sieci będącej na ich majątku
  • Wykonywanie innych czynności w zakresie merytorycznym zleconych przez Kierownika

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Świadectwo kwalifikacyjne E
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i przyrządów elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z naszych spółek: Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Zaproponujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie na rynku i atrakcyjne warunki premii
  • Zadbamy o Twoje Zdrowie - umożliwiając Tobie/Twojej rodzinie korzystanie z prywatnego pakietu medycznego LuxMed
  • Urozmaicimy Twój Czas Wolny - spędzony na sportowo (karta Multisport) lub kulturalnie (dofinansowanie biletów do kina/teatru) albo wyjazdowo (dofinansowanie wypoczynku)
  • Wzmocnimy Twoje poczucie Bezpieczeństwa- oferując Tobie i Twojej rodzinie preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zainwestujemy w Twój Rozwój - organizując szkolenia, które pomogą Ci w pracy (m.in. językowe, specjalistyczne, rozwój umiejętności)
  • Zadbamy o Twój Work-Life Balance - wprowadzając (tam, gdzie jest to możliwe) system pracy zdalnej lub hybrydowej oraz dogodne godziny pracy
  • Zbudujemy Twoje poczucie Przynależności do firmy- organizując spotkania integracyjne i angażując Cię w życie naszej organizacji

  • Praca Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749