Elektryk - Elektromonter - Konserwator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
04.04.2024
Numer referencyjny
8649_6856

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter/Konserwator

Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: 25,50 netto/h

Zadania:

  • Naprawa i konserwacja urządzeń sygnalizacji świetlnych,
  • Uruchamianie nowych instalacji,
  • Konserwacja oświetlenia ulicznego,
  • Pomoc na budowach.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie - mile widziane choć nie wymagane,
  • Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - jedna zmiana (6-14),
  • Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Odzież ochronną,
  • Auta służbowe,
  • Premie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms "Konserwator" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532