Praca elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, brygady,
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ELMA K.T. Czaczkowscy
26. 3. 2024

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, głównie w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko elektromonterów, elektryków i pomocników. Podejmiemy także współpracę z brygadami.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie instalacji elektrycznych,
- wykonywanie instalacji teletechnicznych.
Nasze wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- chęci i zapał do pracy,
- zaangażowanie w wykonywane zadania,
- dyspozycyjność
- min. podstawowa znajomość języka polskiego.
Oferujemy:
- po okresie próbnym umowę o pracę,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,
- pracę w Warszawie na nowo powstających budynkach mieszkaniowych.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 696 621 299 lub przesłanie CV z dopiskiem:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPUH ELMA K.T CZACZKOWSCY S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551