Elektryk - Technik obiektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
firma
30. 4. 2024

Firma z 20 letnim stażem w zakresie automatyki, teletechniki, energetyki, stanowiąca zespół inżynierów, wyspecjalizowany w projektowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, który sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, zatrudni pracownika na stanowisko:
Technik obiektu
Praca głównie stacjonarna, okazyjne wyjazdy na terenie Warszawy.
Stawka: 5000-8000 brutto/msc - ustalana wedle doświadczenia oraz
posiadanych uprawnień.
Zadania:
• Usuwanie awarii, naprawy, nadzór na terminowością i przeglądy instalacji,
• Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego i dokumentacji obiektowej,
• Koordynacja i kontrola firm zewnętrznych – zbieranie ofert, wysyłanie zleceń,
• Praca na dokumentacji technicznej i jej archiwizacja,
• Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie, zarządcami i najemcami obiektów.
Wymagania:
• Preferowane wykształcenie o profilu technicznym,
• Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie utrzymania obiektu,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
• Podstawowa znajomość obsługi komputera,
• Prawo jazdy kat. B – choć niekoniecznie.
Mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz uprawnienia SEP E. Jeśli tego nie posiadasz? I tak z Tobą porozmawiamy
Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – umowę zlecenie – B2B,
• Szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia uprawnień,
• Profesjonalne wyposażenie oraz narzędzia pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane proszę o tel. 537 504 404 lub sms "technik obiektu" - oddzwonię.
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523