Drobiarz
  • Raciąż
Drobiarz
Raciąż, Raciąż, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
25. 4. 2024

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy w Wylęgarni Piskląt w Kossobudach na stanowisku:

Miejsce pracy: Raciąż

Opis stanowiska:

- wykładanie i selekcja jaj

- wybieranie i selekcja piskląt

- wydawanie i pomoc w załadunku piskląt

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca Raciąż
  • Raciąż - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570