Export Manager
  • Drobin
Drobin, Drobin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Export manager w branży mięsnej poszukiwany!

Handel międzynarodowy to twój żywioł? Masz doświadczenie w branży mięsnej?

Dołącz do zespołu dużego pracodawcy i połącz siły z rozpoznawalna marką!

Oczekujemy

  • Doświadczenia na pokrewnym stanowisku w dużej firmie z branży mięsnej (warunek konieczny),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomości rynków międzynarodowych,
  • Umiejętności negocjacyjnych, analizowania rynku oraz zarządzania zespołem,
  • Zorientowania na Klienta.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o prace lub kontrakt B2B bezpośrednio u klienta,
  • Pracę w trybie hybrydowym (2 dni z domu, 3 z biura w Drobinie),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet premiowy,
  • Pracę w stabilnej firmie dla znanej marki,
  • Pakiet benefitów w tym auto służbowe oraz mieszkanie służbowe na czas dni pracy z biura.

Zadania

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz rozwój sprzedaży,
  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży Spółki,
  • Analiza rynku i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych, misjach oraz wizytach handlowych u klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych z nowymi klientami lub w ramach istniejącej współpracy.

  • Praca Drobin
  • Manager Drobin
  • Drobin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692