Specjalista ds. jakości - branża spożywcza
  • Glinojeck
Glinojeck, Glinojeck, Mazowieckie, Polska
Strategie Personalne
26. 3. 2024

Dla naszego Partnera, firmy z branży spożywczej, poszukujemy obecnie Specjalisty ds. jakości.
Wymagania
- 2 lata pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym
- wykształcenie wyższe: zarządzanie jakością, technologia żywności
- wiedza z zakresu systemu zarządzania ISO 22000, IFS, GMP+, HACCP
- znajomość narzędzi jakościowych np. raport A3
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
- umiejętność rozwiązywania problemów
Wymagania dodatkowe
- znajomość technologii cukrownictwa
- doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP
Kluczowe zadania
1. Nadzór i doskonalenie procesów związanych z zarządzaniem jakością w tym wdrażanie narzędzi usprawniających te procesy.
2. Nadzór nad dokumentacją systemową, wdrażanie nowych procedur i instrukcji.
3. Standaryzacja i rozpowszechnianie dobrych rozwiązań w zakresie zarządzania jakością w całej organizacji.
4. Wsparcie właścicieli procesów w:
• określaniu i wdrażaniu standardów jakości zgodnie z wymaganiami standardów zarządzania jakością i oczekiwaniami klientów,
• opracowywaniu lokalnych dokumentów procesowych,
• rozwiązywaniu problemów np. w procesie reklamacyjnym.
5. Wsparcie kierowników w zakresie:
• analizy HACCP i Food Defence, udział w pracach zespołu HACCP i Food Defence.
• szkoleń jakościowych.
6. Uczestnictwo w audytach klientowskich, certyfikujących i kontrolnych.
7. Prowadzenie przeglądów higieny i audytów wewnętrznych.
Oferujemy
– umowę o pracę
– prywatna opieka medyczna
– dofinansowanie do kursów i szkoleń
– ubezpieczenie na życie (możliwość skorzystania za opłatą)
– program emerytalny
– preferencyjne pożyczki
– parking dla pracowników
– dodatkowe świadczenia socjalne
– dofinansowanie wypoczynku
– program rekomendacji pracowników

  • Praca Glinojeck
  • Glinojeck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963