Młodszego Operatora Maszyn Pakujących
  • Glinojeck
Glinojeck, Glinojeck, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z największych producentów w branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko;

Miejsce pracy: Zygmuntowo koło Glinojecka (woj. Mazowieckie)

Zadania:

-        Obsługa maszyn produkcyjnych

-        Kontrola poprawnego działania maszyn produkcyjnych

-        Przygotowanie linii produkcyjnej

-        Kontrola jakości pakowanego asortymentu

-        Utrzymanie czystości maszyn i stanowiska pracy

Wymagania:

-        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny

-        Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

-        Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

-        Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

-        Wynagrodzenie 4242 zł brutto miesięcznie + dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym

-        Dodatek za pracę w porze nocnej

-        Dodatek paliwowy

-        Wsparcie podczas obejmowania stanowiska pracy przez Koordynatora

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Glinojeck
  • Operator maszyn Glinojeck
  • Operator Glinojeck
  • Glinojeck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963