Brygadzista w firmie produkcyjnej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PPHU Tech-Band
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie produkcji i kontrolowanie realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników produkcji,
  • Optymalizacja produkcji w zakresie wydajności,
  • Kontrola wymagań technologicznych, w tym przestrzeganie parametrów jakościowych i ilościowych wykonywanych produktów,
  • Utrzymywanie ciągłości procesu produkcji,
  • Współpraca z innymi działami w przedsiębiorstwie.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. techniczne (mile widziane włókiennictwo),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność planowania i organizowania,
  • Orientacja na współpracę i osiąganie założonych celów.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Brygadzista Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714