Brygadzista linii galwanicznej - do przyuczenia
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
NEW ZINC Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa linii galwanicznej sterowanej komputerowo
  • organizacja pracy podległego personelu
  • realizacja planów produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie przynajmniej podstawowym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku brygadzisty w zakładzie produkcyjnym
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • premię
  • pakiet usług medycznych i socjalnych
  • dobre warunki pracy
  • odpowiedzialne stanowisko

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532