Brygadzista w dziale produkcji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca zmianowa przy obsłudze maszyn spożywczych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.

WYMAGANIA:
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • chęć rozwoju i motywacja do pracy,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziana),
  • mile widziane również osoby z zaświadczeniem o niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • dodatki płacowe: premia uznaniowa, dodatek nocny,
  • przyuczenie do zawodu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na rynku detalicznym i  w hurcie na terenie całej Polski oraz na rynkach zagranicznych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Brygadzista Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448