Brygadzista
  • Bielsko-Biała
Brygadzista
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Hutchinson Poland Sp.z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako Brygdzista będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie pracą grupy pracowników,
  • Delegowanie zadań,
  • Rozliczanie pracowników za wykonaną pracę,
  • Utrzymanie produkcji zgodnie ze standardami jakości,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie przepisów i zasad BHP.

WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień technicznych,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zarządzania czasem,
  • Jesteś dyspozycyjny i wykazujesz inicjatywę,
  • Mile widziana umiejętność zarządzania podległym personelem.

OFERUJEMY:

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie- 5000 zł brutto/ miesiąc (przy doświadczeniu na podobnym stanowisku min. 2 lata),
  • Pracę w systemie równoważnym- do 12h,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe NW,
  • ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne,
  • Kartę Medicover Sport,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Darmowy parking,
  • Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Brygadzista Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448