Automatyk utrzymania ruchu
  • Bielsko-biała
automatyk utrzymania ruchu
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stałego zatrudnienia z perspektywą rozwoju?

Posiadasz wykształcenie techniczne lub doświadczenie na pokrewnym stanowisku?

Koniecznie przeczytaj nasze ogłoszenie!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średnie techniczne (automatyka i robotyka, elektronika lub mechatronika),
  • znajomości układów automatyki i elektroniki przemysłowej,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • doświadczenia w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • doświadczenia w pracy ze sterownikami PLC, układami pneumatycznymi
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę pracy

Zadania

  • diagnozowanie i usuwanie awarii na urządzeniach,
  • wykonywanie modernizacji maszyn produkcyjnych,
  • nadzór nad parkiem maszynowym,
  • planowanie zakresu prac remontowych oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów zapewniających utrzymywanie ciągłości działania maszyn

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Automatyk Bielsko-Biała
  • Integrator automatyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179