Asystent w dziale HR
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy na rynku inżynierii mechanicznej i automatyzacji - poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu HR. Jeśli interesuje Cię rozwój w obszarze kadrowym, a także masz już pierwsze doświadczenie w pracy z dokumentacją i biegle posługujesz się językiem angielskim - zaaplikuj już dziś, chętnie opowiemy więcej ofercie pracy!

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • wcześniejsze doświadczenie w dziale HR, administracji (szczególnie w obszarze wiz/ zatrudniania cudzoziemców)
  • dobrej Microsoft Office (w szczególności Excel) będzie mile widziane
  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy z dokumentacją
  • skrupulatności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę stacjonarną (możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia) w Radomiu
  • umowę o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • świetną atmosferę i możliwość rozwoju w obszarze HR
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

Zadania

  • obsługa wiz - przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą
  • stała współpraca z działem płac odnośnie podatków
  • rozliczanie RPS (rozliczanie procedur specjalnych)
  • kontakt z pracownikami zagranicznych oddziałów firmy

  • Praca Radom
  • HR Manager Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Asystent Radom
  • Asystent Radomin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Asystent zarządu Radom
  • Asystent stomatologiczny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190