Specjalista ds. HR
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
HR Wise
13. 4. 2024

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizuje się w rekrutacji stałej inżynierów, pracowników technicznych wyższego i niższego szczebla, specjalistów centrów nowoczesnych usług biznesowych oraz pracowników IT. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Radom
*Zadania:
-Opracowywanie strategii rekrutacyjnych, tworzenie ogłoszeń o pracę, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i selekcji kandydatów
-Prowadzenie onboardingu – organizowanie procesu wdrożenia nowych pracowników, zapoznanie ich z firmowymi procedurami i wartościami oraz offboardingu
-Budowanie marki pracodawcy oraz wspieranie rozwoju kultury organizacyjnej: promowanie wartości firmy, budowanie zaangażowania pracowników
-Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji kadrowej
-Współpraca z uczelniami wyższymi, agencjami pracy oraz innymi działami firmy
*Wymagania:
-Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-Zainteresowanie branżą i procesami HR
-Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w działaniu
-Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
-Sumienność, skrupulatność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
*Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Dobrą atmosferę i środowisko pracy - otwarta komunikacja i wzajemny szacunek,
-Samodzielność w działaniu i wyzwania dające możliwość realnego rozwoju zawodowego i osobistego
Administratorem danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000719297, NIP: 679*****45, REGON: 369508505 (zwanym dalej Administratorem) kandydatów na pracowników i współpracowników, zwanych dalej Kandydatami.
Pełna treść klauzuli informacyjnej administratora danych osobowych znajduje się na stronie internetowej firmy HR Wise Sp. z o.o. w zakładce klauzula ( znajdująca się na dole głównej strony ) www.hrwise.pl/klauzula-informacyjna/
Jeśli chciałby/chciałaby Pan/Pani wziąć udział w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR Wise Sp. z o.o. dla Klientów HR Wise Sp. z o. o. w przyszłości, proszę o dopisanie do CV poniższej klauzuli :
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności."

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Specjalista ds. PR Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782