Asystent/pomocnik projektanta sieci elektroenergetycznych
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
INPREL
8. 4. 2024

Biuro projektowe zatrudni asystenta/pomocnika projektanta branży elektrycznej.
Zakres obowiązków:
Głównym zadaniem będzie dokonywanie uzgodnień w terenie w zakresie realizacji projektów sieci elektroenergetycznych oraz projektów przyłączy.
Możliwość dokształcenia i wdrożenia w realizację projektów wraz z późniejszym rozszerzeniem zakresu obowiązków i zatrudnieniem na stałe.
Wymagania:
• Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
• Dobra organizacja pracy;
• Dobra znajomość MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dobra orientacja w terenie
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość systemów AutoCAD;
• Umiejętność czytania map geodezyjnych i rysunków technicznych
• Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem;
• Znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu budowy sieci energetycznych, oświetleniowych;
• Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku;
Oferujemy:
• Umowę zlecenie lub umowę o dzieło z możliwością przyszłego zatrudnienia na stałe;
• elastyczne godziny pracy;
• Wsparcie teoretyczne i praktyczne;
• Możliwość dokształcenia i rozwoju;
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami;
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Radom
  • Projektant Radom
  • Projektant gier komputerowych Radom
  • Asystent Radom
  • Asystent Radomin
  • Asystent zarządu Radom
  • Asystent stomatologiczny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190