136 - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
drukowanie i wydawanie dokumentów do wysyłek i dostaw towarów
sprawny obieg dokumentacji
kontakt z działami firmy realizującymi zamówienia
monitorowanie dostaw

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : dobra organizacja pracy, terminowość wykonywanych obowiązków, dynamika w działaniu umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność
[Umiejętność 1 : dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, uczciwość, skrupulatność, rzetelność, empatia
[Inne : Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie w Radomiu
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
niezbędne narzędzia pracy
pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne
niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Radom
  • Pracownik administracyjno - biurowy Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik socjalny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864