Asystent/ka zarządu
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
ManpowerGroup
29. 3. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Poszukujemy dla naszego klienta kandydata/ki na stanowisko Asystenta/ki zarządu, który/a będzie odpowiedzialny/a za szeroki zakres zadań wspierających członków zarządu (5 osób) w codziennej działalności oraz realizacji projektów.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań członków zarządu, zarządzanie czasem pracy

  • Wspomaganie członków zarządu w realizacji zadań i projektów

  • Organizacja podróży służbowych oraz koordynacja wydarzeń

  • Pomoc w przygotowaniu materiałów na spotkania i prezentacje

  • Sporządzanie protokołów ze spotkań i posiedzeń zarządu

  • Obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej

  • Administracja biurowa, prowadzenie dokumentacji

  • Przygotowywanie pism i dokumentów

  • Pozyskiwanie informacji i danych

  • Tłumaczenie dokumentów

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między zarządem, a pracownikami organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe: preferowane w obszarze zarządzania, administracji lub pokrewnym

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office: znajomość Excel na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Zdolność do efektywnego zarządzania czasem i priorytetami, w celu skutecznego realizowania zadań

  • Doświadczenie w samodzielnej koordynacji projektów, od planowania do realizacji, z dbałością o terminy i jakość wykonania

  • Zdolność do efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu, a także do wykonywania zadań samodzielnie

  • Sumienność, punktualność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Proaktywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego do użytku prywatnego

  • Kartę Multisport

  • Opiekę medyczną

  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej procesy

  • Pracę w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną

  • Znakomitą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Kielce
  • Asystent zarządu Kielce
  • Asystent Kielce
  • Asystent stomatologiczny Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190