Specjalista/ka ds. ochrony środowiska
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
PCWO Energy
24. 4. 2024

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny
Opis
Zakres obowiązków:
• przygotowywanie dokumentacji związanej z uzyskaniem decyzji środowiskowej
• sporządzanie opracowań przyrodniczych
• weryfikacja danych o środowisku
• analiza oddziaływania na środowisko przyrodnicze
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub nauk przyrodniczych, rolniczych i leśnych (preferowane kierunki: leśnictwo, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii)
• wiedza przyrodnicza, znajomość rodzimej flory i fauny – warunek konieczny
• znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska
• umiejętność planowania zadań i organizacji pracy
Mile widziane:
• znajomość oprogramowania GIS i AutoCAD
• doświadczenie na podobnym stanowisku
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Technik ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kielce
  • Specjalista ds. ochrony danych Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532