Asystent projektanta instalacji elektrycznych
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Arcad
29. 3. 2024

Biuro projektowe poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta instalacji elektrycznych.
Zakres obowiązków:
• uczestnictwo w procesie projektowania instalacji elektrycznych
Wymagania:
• znajomość AutoCAD;
• znajomość podstaw elektrotechniki;
• dobre umiejętności organizacyjne;
• dokładność, systematyczność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.
Co oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków;
• pracę w przyjaznym zespole.
Proszę o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą RODO.

  • Praca Kielce
  • Projektant Kielce
  • Asystent Kielce
  • Projektant gier komputerowych Kielce
  • Asystent stomatologiczny Kielce
  • Asystent zarządu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190