Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
PCWO Energy
24. 4. 2024

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny
Opis
Zakres obowiązków:
- Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika
- Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
- Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS
- Nadzór nad badaniami lekarskimi i BHP pracowników
- Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS
- Prowadzenie bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
- Weryfikacja zaplanowanego czasu pracy oraz jego ewidencji
- Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok
- Znajomość programu Płatnik
- Mile widziana znajomość programu „Gratyfikant”
- Umiejętność pracy w zespole i pozytywnego nastawienia do ludzi
- Wykształcenie min. Średnie
- Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
- Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania nowych doświadczeń
- Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy (w tym umiejętności definiowania priorytetów
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228