Asystentka / Asystent Dyrektora
  • Reguły, k. Warszawy
mazowieckie, Reguły, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
12. 4. 2024

Climatic – projektujemy i budujemy modułowo -solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Lubisz się uczyć i rozwijać? Chcesz poznać jeden z działów innowacyjnej firmy?

A może chcesz uczestniczyć w tworzeniu projektów specjalistycznych i bliżej poznać tajniki prawa zamówień publicznych?

Albo czujesz się dobrze w zadaniach, gdzie jasno wiadomo czego od Ciebie się wymaga?

Rozważasz zmianę pracy?

Daj sobie szansę!

Daj również szansę nam i wyślij nam swoje CV!

Obiecujemy pochylić się nad każdą aplikacją indywidualnie.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Dyrektora Technicznego w codziennej pracy;
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie ogłoszeń o postępowaniach przetargowych;
  • Wnikliwa analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi projektami kubaturowymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: INŻYNIER BUDOWNICTWA, SANITARNY, ELEKTRYCZNY, ARCHITEKTURA, (absolwent lub ostatni semestr nauki) - WARUNEK KONIECZNY;
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania trafnych decyzji;
  • Wysoka orientacja na realizację zadania, racjonalne praktyczne podejście do zadań;
  • Otwartość na naukę i rozwój osobisty;
  • Zorientowanie na cele i wyniki.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie zdobyte na terenie budowy;

Oferujemy

  • Praca STACJONARNA;
  • Umowę o współpracę (b2b) lub umowę o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Premię adekwatną do zaangażowania i osiągnięć;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy.
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój firmy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Dalszy rozwój gwarantowany!

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190