Asystent ds. Obsługi Klienta
  • Gdynia, ul. Wielkopolska 227
pomorskie, Gdynia, ul. Wielkopolska 227, pomorskie, Polska
KEGEL-BŁAŻUSIAK TRADE Sp. z o.o. Sp. k.
9. 5. 2024

KEGEL-BŁAŻUSIAK Jesteśmy liderem produkcji i sprzedaży profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych.

Nasze produkty docierają do klienta w całej Europie.

Działamy od 1979 roku: 4 fabryki, kilkanaście sklepów w całej Polsce, zatrudniamy ponad 500 pracowników.

Ubieramy ludzi do pracy od pokoleń.

Zadania:

  • udział w tworzeniu nowych produktów
  • bieżąca obsługa klienta
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • uczestniczenie w negocjacjach handlowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • kreatywność
  • doświadczenie w kontaktach sprzedażowych
  • znajomość zakresu BHP mile widziana, ale nie jest konieczna

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i z zakresu Środków Ochrony Indywidualnej
  • atrakcyjne warunki płacy oparte na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii
  • możliwość wykorzystania swoich twórczych zasobów

  • Praca pomorskie
  • Asystent Drawsko Pomorskie
  • Asystent Kowalewo Pomorskie
  • Asystent Jabłonowo Pomorskie
  • Asystent Mikołajki Pomorskie
  • Asystent pomorskie
  • Asystent kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246