Pracownik obsługi food trucka
  • Kawle
pomorskie, Kawle, pomorskie, Polska
Mielewczyk Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Za oknami coraz więcej słońca, a to może oznaczać tylko jedno – eventy plenerowe! Koncerty, festiwale, imprezy sportowe, festyny to właśnie na takich wydarzeniach pojawiamy się z naszym food trackiem. Chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę letnich imprez albo strefy chillu nad jeziorem? Dołącz do naszego zespołu i załap się na najlepszą wakacyjną pracę!

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Staniesz przed wyzwaniem wykonania najlepszej jakości potraw typu burger, tortilla, nuggetsy.
  • Staniesz w oko w oko z kasą fiskalną i terminalem płatniczym.
  • Zgłębisz tajniki obsługi klienta.

Czego potrzebujesz, by zasilić nasz skład?

  • Pozytywne nastawienie, chęci do pracy i dobra organizacja to połowa sukcesu.
  • Pamiętaj, że kontakt z drugą osobą to nieodłączna część tej pracy. Przećwicz swój najlepszy uśmiech. Na pewno nie raz się przyda.
  • Jesteście zespołem, tylko pracując wspólnie osiągniecie cel.
  • Masz doświadczenie w gastro? Świetnie, wiesz z czym to się je i możesz podzielić się swoją wiedzą z mniej doświadczonymi członkami ekipy.

Co Ci oferujemy?

  • Umowę zlecenie,
  • Pracę od czerwca do października,
  • Pracę od środy do niedzieli w godzinach 1200 do 21 00 ,
  • Elastyczny grafik, dopasowany pod cały zespół,

  • Praca tylko dla osób pełnoletnich

  • Praca pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659