Przedstawicielka handlowa/ Przedstawiciel handlowy ds. obsługi serwisów samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych
  • Kartuzy
Kartuzy, Kartuzy, pomorskie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – serwisy samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, firm przewozowych
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: techniki zamocowań, chemii technicznej, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, produktów BHP
  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnym szczeblu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Preferowane wykształcenie: średnie techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej

To oferujemy

  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • Telefon komórkowy oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Dostęp do nowoczesnych platformy szkoleniowo - rozwojowych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kartuzy
  • Przedstawiciel handlowy Kartuzy
  • Operator maszyn Kartuzy
  • Kartuzy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353