Карщик в Hutchinson - безпосередня умова
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Manpower
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Doświadczenie nie jest wymagane
Zakres obowiązków:
Załadunek i rozładunek samochodów przy pomocy wózków widłowych,
Przyjmowanie i wydawanie komponentów, kontrolę stanu zapasów,
Przyjmowanie wyrobów i surowców,
Zasilanie komponentów i pustych opakowań dla produkcji.
Wymagania:
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
Doświadczenie w obsłudze wózków wys. składowania - mile widziane,
Znajomość obsługi komputera,
Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.
Oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie do 5000 zł brutto,
Praca w systemie równoważnym (do 12h),
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe NW, kartę sportową, wczasy pod gruszą; dodatki świąteczne; pakiety socjalne, darmowy parking.
Miejsce pracy: Mazańcowice/Rudawka
Oferta dotyczy umowy bezpośredniej
Kontakt: +48 734108165 - Valeriia (viber/telegram/whatsapp)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864