Złota rączka do pracy w Legionowie
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Wilking
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie wilking
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Złota rączka , mile widziana umiejętność spawania prostych profili.
Możliwość zakwaterowania gratis
Miejsce pracy: Legionowo
Oferujemy:
pracę w przyjaznej atmosferze w polskiej firmie produkującej meble i maszyny do przemysłu meblarskiego;
elastyczne godziny pracy;
pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są zawsze doceniane;
różnorodne zadania;
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
pracę w dobrze skomunikowanym miejscu: przy stacji PKP Legionowo Przystanek.
Prosimy o załączenie swojego CV za pośrednictwem OLX i dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064