SPRZĄTACZKA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH
  • Legionowo
Legionowo, Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
11. 5. 2024
od 4 320,11 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki
w obiektach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
Zadania podstawowe:
1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie;
2) dbałość o estetykę obiektów;
Zadania dodatkowe:
1) przygotowanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę.
Praca w godzinach: 6.00-14.00/12.00-20.00.

Inne wymagania
Pożądana umiejętność organizacji pracy własnej oraz doświadczenie zawodowe (1 rok).
Niezbędne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479