KIEROWCA AUTOBUSU
  • Legionowo
Legionowo, Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
20. 4. 2024
od 4 724 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Cel stanowiska: zapewnienie obsługi transportowej;
Zadania podstawowe: realizowanie potrzeb transportowych poprzez obsługę i kierowanie sprzętem transportowym;
Zadania dodatkowe:
1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań;
2) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.
Godziny pracy: I zm. 6.00-18.00/10.00-22.00, II zm. 12.00-24.00/14.00-2.00, III zm. 18.00-6.00

Inne wymagania
Pożądane uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych HDS, uprawnienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym lub przewożącym wartości pieniężne; oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "POUFNE".

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Legionowo
  • Kierowca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190