Zatrudnimy mechanika produkcyjnego / pracownik utrzymania ruchu
  • Grodziczno
Grodziczno, Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Tartak Lorki
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

  • organizacja przeglądów i remontów maszyn oraz prowadzenie w tym celu niezbędnej dokumentacji

  • bieżąca konserwacja maszyn

  • terminowe usuwanie awarii i usterek

  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • planowanie zakupu części maszyn

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy, dobór i zamawianie części do prac konserwacyjno – remontowych, nadzorowanie zapasów

WYMAGANIA:
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn

  • Kreatywność w tworzeniu nowatorskich rozwiązań

  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera w celu zamawiania towaru lub tworzenia dokumentacji

  • samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności pracy w grupie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie w wysokości od 6500zł brutto - 8500 zł brutto - z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia i zaangażowania

  • atrakcyjne premie

  • pracę jednozmianową w godzinach 6-14

  • miłą atmosferę i pracę w młodym zespole

  • Praca Grodziczno
  • Mechanik Grodziczno
  • Pracownik produkcji Grodziczno
  • Pracownik biurowy Grodziczno
  • Pracownik fizyczny Grodziczno
  • Grodziczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190