Pracownik produkcyjny
  • Lubawa
pracownik produkcyjny
Lubawa, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Zdobądź pracę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Dołącz do naszego zespołu jako pracownik produkcji w Lubawie. Zarób na start nawet 5500 zł brutto miesięcznie i ciesz się bogatym pakietem dodatków.

Nie masz dużego doświadczenia?

To nie jest dla nas przeszkoda! Nie czekaj, aplikuj teraz.

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • motywacji i chęci rozwoju
  • minimalne doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży stalowej lub pokrewnej
  • umiejętność posługiwania się narzędziami typu szlifierka
  • mile widziane:obsługa urządzeń transportu bliskiego: suwnice, wózki elektryczne, czytanie rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od kwalifikacji
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową z możliwością przejścia po okresie próbnym bezpośrednio do Klienta
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowany pakiet sportowy
  • pełne wsparcie w procesie adaptacji

Zadania

  • obsługa różnych maszyn i narzędzi produkcyjnych,
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej,
  • dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów
  • czyszczenie i przygotowanie nawierzchni elementów przed lub po montażu

  • Praca Lubawa
  • Pracownik produkcji Lubawa
  • Pracownik biurowy Lubawa
  • Pracownik fizyczny Lubawa
  • Lubawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190