Pracownik produkcji
  • Lubawa
pracownik produkcji
Lubawa, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja mebli? Twoim atutem są zdolności manualne i dobra kondycja? Jeśli szukasz pracy od zaraz, to mamy idealną ofertę u naszego klienta, światowego lidera w branży meblowej

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • sprawności fizycznej umożliwiającej pracę z elementami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • praca w weekendy - w zamian dzień wolny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę, smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach

Zadania

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • wkładanie elementów meblowych, instrukcji, okuć
  • praca zgodna z instrukcją

  • Praca Lubawa
  • Pracownik produkcji Lubawa
  • Pracownik fizyczny Lubawa
  • Pracownik biurowy Lubawa
  • Lubawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448