Zatrudnię operatora urządzeń wędzarniczych w przetw. rybnym
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Grand Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- przeprowadzanie procesów wędzenia łososia i nadzorowanie ich realizacji zgodnie ze standardem technologicznym
- dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy
- kontrola jakości wykonanych prac
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
- doświadczenie w branży FMCG
- znajomość zasad GMP i GHP
- gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej
- umiejętność pracy zespołowej, uczciwość i odpowiedzialność
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- mile widziane doświadczenie w wędzarnictwie - branża rybna, mięsna
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
- pracę w zgranym i ambitnym zespole
Prosimy o dodanie klauzuli:

  • Praca Gdynia
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190