Zatrudnię kontrolera jakości w przetwórstwie rybnym
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
GRAND Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
• Bieżąca kontrola produkcji pod kątem zgodności wyrobów ze specyfikacją.
• Czynny udział w audytach.
• Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej.
• Analizowanie i raportowanie wykrytych niezgodności, zgłaszanie reklamacji.
Wymagania:
• Gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej.
• Mile widziane wykształcenie z zakresu technologii żywności oraz doświadczenie w branży spożywczej.
• Sumienność i odpowiedzialność.
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie.
• Możliwość rozwoju zawodowego i ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą.
• Pracę w zgranym i ambitnym zespole.

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Kontroler Gdynia
  • Kontroler biletów Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246