Zatrudnię brygadzistę działu filetowania w przetwórstwie ryb
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
GRAND Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- organizowanie pracy zespołu
- uczestniczenie w procesach i nadzorowanie realizacji poszczególnych operacji
- koordynowanie, kontrola tempa (terminowości) i jakości wykonanych zadań
- dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez nadzorowanie
- przestrzegania przepisów ochrony przeciwpożarowej i BHP
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem z branży FMCG minimum 2 lata
- znajomość zasad GMP i GHP
- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej
- umiejętność pracy zespołowej, komunikacja i delegowania zadań
- umiejętność identyfikowania przyczyn problemów i ich rozwiązywanie
- samodzielność
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
- pracę w zgranym i ambitnym zespole
Prosimy o dodanie klauzuli:

  • Praca Gdynia
  • Przetwórca ryb Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228