Brygadzista Działu Filetowania
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
GRAND Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Grand jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.

Nasz zespół od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Obecnie zatrudniamy około 100 osób i nieustannie rośniemy.

Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie metod produkcji.

Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Opis stanowiska
  • organizowanie pracy zespołu
  • uczestniczenie w procesach i nadzorowanie realizacji poszczególnych operacji
  • koordynowanie, kontrola tempa (terminowości) i jakości wykonanych zadań
  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez nadzorowanie przestrzegania przepisów
  • ochrony przeciwpożarowej i BHP
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem z branży FMCG minimum 2 lata
  • znajomość zasad GMP i GHP
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikacja i delegowania zadań
  • umiejętność identyfikowania przyczyn problemów i ich rozwiązywanie
  • samodzielność
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • Praca Gdynia
  • Brygadzista Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448