Zarządca nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PITERSON
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- zarządzanie portfelem nieruchomości mieszkaniowych
- koordynacja pracy firm obsługujących obiekty
- zarządzanie budżetem i akceptacja faktur
- planowanie i koordynacja realizacji planów wydatków z funduszu remontowego
- bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników nieruchomości
- współpraca z właścicielem / zarządem
- przygotowanie i prowadzenie rocznych zebrań właścicieli
- zarządzanie dokumentacją
- raportowanie
Wymagania:
- wyższe wykształcenie
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- licencja zarządcy nieruchomości (mile widziana)
- przynajmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych
- samodzielność i dokładność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy
Oferujemy:
- pracę w miłym i sprzyjającym rozwoju zespole
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963