Agent / Pośrednik nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
4 Ściany Biuro Nieruchomości
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

WITAMY!!!

Biuro Nieruchomości "4Ściany" to jeden z liderów rynku stołecznego - już od blisko 20 lat pośredniczymy w najmie,  zakupie i sprzedaży nieruchomości w Warszawie i najbliższych okolicach !!! Dysponujemy bardzo bogatą bazą danych i nowoczesnym zapleczem informatycznym. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy - ul. Żurawia 32/34 lok. 47

Fajni ludzie, miła atmosfera - bez wyścigu szczurów.

Poszukujemy zarówno osób mających doświadczenie w zawodzie pośrednika nieruchomości, jak i takich, które chcą się tego zawodu nauczyć.

Od naszych pracowników oczekujemy lojalności i uczciwości. Wiedzę merytoryczną i praktyczną - pozwalającą wykonywać z powodzeniem pracę pośrednika przekażemy Pani/Panu w trakcie trwania szkolenia. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY :-)

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w zawodzie Agenta-Pośrednika nieruchomości, jak i takich, którzy chcą się go nauczyć.

Nie przywiązujemy wagi do Twojego wieku. Dla nas najważniejsza jest Twoja osobowość oraz predyspozycje zawodowe.

Zakres obowiązków Agenta-Pośrednika nieruchomości obejmuje:

  • kompleksową obsługę klientów biura,
  • pozyskiwanie zleceń,
  • wyszukiwanie ofert nieruchomości,
  • przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,
  • prezentacje nieruchomości,
  • aktualizowanie baz danych,
  • kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów pracy,
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy w tym zawodzie,
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze,
  • opracowane, sprawdzone i skuteczne standardy działań,
  • dostęp do najnowszej generacji technologii wspierających profesjonalną obsługę klienta,
  • szeroką bazę ofert,
  • komfort niezależności,
  • współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem o wysokim poziomie etyki zawodowej,
  • wsparcie i pomoc oraz zaangażowanie ze strony kierownictwa.

Interesująca praca dla kreatywnych osób, dająca możliwość atrakcyjnych zarobków. Zapewniamy niezbędne narzędzia – reszta zależy od Was.

  • Praca Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Pośrednik Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190