WOŹNA/WOŹNY/SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Strumykowa 21 a, 03-138 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
11. 4. 2024
od 3 775 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- wykonywanie zróżnicowanych czynności wynikających z obsługi szkoły, w tym procesu dydaktycznego,
- sprzątanie bieżące, -
- sprzątanie po zakończeniu zajęć szkolnych w danym dniu,
- sprzątanie generalne.

Inne wymagania
Dwa miejsca pracy: ul. Strumykowa 21 A, ul. Topolowa 15.
Wykształcenie: podstawowe, systematyczność, staranność, komunikatywna znajomość języka polskiego
Do wynagrodzenia doliczane: premia regulaminowa oraz dodatek stażowy
Wynagrodzenie nie niższe niż min. krajowa
Zakres obowiązków:
- sprzątanie bieżące,
Zgłoszenia: osobiste, e-mail:kadry.sp342@eduwarszawa.pl, tel. 22 676 53 80

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963