WOŹNA K/M
  • M.st. Warszawa
WOŹNA K/M
mazowieckie, Puszczyka 6, 02-785 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Przedszkole Publiczne nr 283
16. 4. 2024
od 3 850 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- utrzymywanie porządku i czystości w przydzielonych pomieszczeniach;
- wykonywanie zadań związanych z organizacją posiłków;
- pomoc nauczycielowi w przygotowywaniu do zajęć;
- pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjść poza placówkę;
- podawanie posiłków (w tym karmienie dzieci w grupach młodszych), zmywanie;
- rozkładanie i składanie leżaków, wymiana pościeli;
- przestrzeganie obowiązku wydawania ciepłych posiłków;
- podawania dzieciom napojów w ciągu dnia;
- przestrzeganie zasad bhp i p.poż. Wymagania: zaświadczenie o niekaralności, badania sanitarno-epidemiologiczne.

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie: podstawowe;
- komunikatywna znajomośc języka polskiego;
Zakres obowiązków:
Możliwość przedłużenia umowy.
[Zgłoszenia: Tel. 222594110 e-mail: p283@eduwarszawa.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293