WOŹNY/DOZORCA (1/2 ETATU)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Leona Kruczkowskiego 12B, 00-380 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDZKOLNY nr 8
11. 4. 2024
od 2 271 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- ochrona obiektu i mienia przed włamaniem, kradzieżą, pożarem, zniszczeniem;
- zamykanie, otwieranie drzwi wejściowych, bram i furtki;
- utrzymanie czystości boisk, trawników i dziedzińca szkolnego,
- w okresie wiosennoletnim podlewanie trawników, w okresie jesienno-zimowym grabienie liści, usuwanie śniegu, doraźna pomoc innym pracownikom obsługi w wykonaniu koniecznych prac wymagających współdziałania,
- wykonywanie drobnych prac naprawczych.

Inne wymagania
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodzenia zasadniczego dodatkowo dodatek stażowy
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: osobiste, e-mail: m.kozlowska@sp34.waw.pl, tel.: 691109169.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228