Ustawiacz wytłaczarki z rozdmuchem
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełna obsługa wytłaczarki z rozdmuchem (nastawianie i regulacja parametrów pracy maszyn, wymiana matryc, optymalizacja pracy maszyny, samodzielne uruchamianie produkcji),
  • przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym ośmiogodzinnym,
  • doświadczenie w przedsiębiorstwie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych na podobnym stanowisku lub pokrewnym,
  • znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziane),
  • zdolności mechaniczne,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

OFERUJEMY:
  • przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • różnorodny pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa).

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179