Mechatronik
  • Żywiec
Mechatronik
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu
  • utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z planem
  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • prowadzenie ewidencji napraw i części wykorzystanych do napraw
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części niezbędne do realizacji napraw i przeglądów
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk / elektronik/ automatyk)
  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych / hydraulicznych)
  • znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce
  • podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC
  • uprawnienia G1 E do 1kV
  • podstawowa znajomość mechaniki i pneumatyki

OFERUJEMY:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075